Najlepsze moduły / panele światowych marek oferowane przez hurtownię Co2Pro Polska.

Każdy, kto decyduje się na posiadanie instalacji fotowoltaicznej zastanawia się – Jakie panele wybrać? Czy proponowany przez instalatora sprzęt jest niezawodny? Czy producent komponentów ma ugruntowaną pozycję na rynku, czy nie ma obawy że zniknie?

Ranking Tier-1 przygotowywany przez firmę Bloomberg stanowi bardzo cenną wskazówkę dla każdego inwestora szukającego pewnych i sprawdzonych producentów.

Poniżej prezentujemy najnowszy ranking Tier-1 za IV kwartał 2020 roku, gdzie na czołowych miejscach (1 i 3) uplasowali się producenci modułów, których jesteśmy dystrybutorami. To potwierdza jakość i światową klasę oferowanych przez hurtownię Co2Pro komponentów do instalacji PV.

Ranking Tier-1 stworzony został po to, by klasyfikować producentów komponentów do instalacji fotowoltaicznych w sposób jasny i zrozumiały dla każdego konsumenta. Prezentuje światowe marki o stabilnej pozycji na rynku. Ważnym jest też fakt, iż spośród ponad 17 tysięcy firm z tej branży z całego świata, to Tier-1 dostaje się jedynie 2% najlepiej ocenianych producentów. Co potwierdza, że jest to rzetelny, niezależny ranking.