Certyfikowane szkolenia instalatorskie u naszego partnera

AKREDYTOWANY OŚRODEK PRZEZ UDT

ATUM – Lider branży szkoleniowej sektora OZE

Jesteśmy jednym z pierwszych ośrodków, który uzyskał akredytację na szkolenia w Odnawialnych Źródłach Energii. Od momentu powstania Centrum Szkoleń ATUM przeszkoliło ponad 5000 specjalistów w branży OZE.

AKREDYTOWANY KURS

CERTYFIKOWANY INSTALATOR SYSTEMÓW FOTOWOLTAICZNYCH

Rozszerzony kurs przygotowujący do zawodu instalatora systemów fotowoltaicznych. Jeżeli nie masz zupełnie żadnego doświadczenia związanego z fotowoltaiką, to podczas tego kursu zostaniesz wprowadzony do świata systemów fotowoltaicznych wraz z nauką praktycznego wykonywania montażu oraz podłączenia elektrycznego systemu fotowoltaicznego. Kurs przygotuje Cię również do samodzielnego wykonywania od podstaw projektu instalacji fotowoltaicznych (mikroinstalacji) przy użyciu bezpłatnych oprogramowań dostępnych online.

Certyfikowany instalator systemów fotowoltaicznych jest szkoleniem akredytowanym przez UDT. Oznacza to, że po zakończonym szkoleniu otrzymujesz niezbędną dokumentację potwierdzającją ukończenie szkolenia, dzięki której masz 12 miesięcy na przystąpienie do egzaminu państwowego.

CENA – OD 2 500 ZŁ

AKREDYTOWANY KURS

CERTYFIKOWANY INSTALATOR POMP CIEPŁA

Kurs certyfikowanego instalatora pomp ciepła skierowany jest do osób, które zupełnie od podstaw chcą nauczyć się wykonywać instalacje pomp ciepła wraz z połączeniami hydraulicznymi. Jedyny w Polsce przygotowany program szkolenia realizujący zajęcia praktyczne na specjalnie przygotowanej platformie z pompą ciepła split firmy Viessmann. Kolejnym modułem jest nauka praktyczna podłączeń hydraulicznych podczas montażu pompy ciepła – podczas zajęć będziesz wykonywał np. zgrzewanie pp, połączenia pex (rura wielowarstwowa), stal węglowa, rury pe oraz zgrzewanie elektrooporowe.

Ważnym aspektem jest projekt instalacyjny. Jako przyszły instalator powinieneś wiedzieć jak przystąpić do wykonania projektu instalacyjnego. W tym celu podczas kursu nauczysz się od podstaw w sposób szacunkowy wykonać projekt instalacji pompy ciepła dla inwestora. Nauczysz się obliczać zapotrzebowanie na ciepło oraz obsługiwać program doborowy. Podczas zajęć z projektowania krok po kroku poznasz narzędzia, dzięki którym będziesz potrafił wykonać obliczenia dla nowych lub istniejących już budynków mieszkalnych.

Certyfikowany instalator pomp ciepła jest szkoleniem akredytowanym przez UDT. Oznacza to, że po zakończonym szkoleniu otrzymujesz niezbędną dokumentację potwierdzającją ukończenie szkolenia, dzięki której masz 12 miesięcy na przystąpienie do egzaminu państwowego.

Zobacz jak UDT przeprowadza egzaminy.

CENA – OD 3 000 ZŁ

CERTYFIKOWANE SZKOLENIE

CERTYFIKOWANY INSTALATOR SYSTEMÓW MAGAZYNOWANIA ENERGII

Szkolenie przygotuje Cię do prawidłowego montażu, konfiguracji i umiejętnego doboru komponentów systemu magazynowania energii wraz z rozwiązaniami dla najczęściej pojawiających się błędów i awarii systemowych.
Przygotowaliśmy specjalną platformę do nauki montażu systemów magazynowania energii, która pozwala na praktyczne kształcenie umiejętności. Razem z naszym partnerem, firmą ATUM oferujemy szkolenie przy użyciu sprzętu oraz komponentów firmy Huawei z bankiem energii LUNA2000-5-E0.
Szkolenie przedstawia różne rozwiązania systemowe, ich zalety oraz ograniczenia. Tak szeroki zakres zagadnień pozwala na zdobycie jak największej ilości wiedzy teoretycznej i praktycznej. Szkolenie na temat magazynów energii składa się z dwóch modułów: wprowadzenia i części teoretycznej dotyczącej magazynowania oraz części praktycznej, podczas której uczestnicy wykonają podłączenia systemu.

CENA – OD 1 500 ZŁ

CERTYFIKOWANE SZKOLENIE

PROJEKTOWANIE SYSTEMÓW FOTOWOLTAICZNYCH

Zostaniesz przygotowany pod kątem sytuacji prawnej, Ustawy OZE i Prawa Budowlanego oraz certyfikacji systemów PV w Polsce. Podczas praktycznego szkolenia przejdziesz drogę od określenia współczynników temperaturowych, podziału instalacji i podłączenia do sieci przez montaż, falowniki, instalację odgromową, zabezpieczenia, przewody, aż po sprawność modułów, odstępy między rzędami, kończąc na optymalizatorach mocy. Projektowanie systemów fotowoltaicznych jest przede wszystkim szkoleniem praktycznym, podczas którego nauczysz się tworzyć i nanosić instalację na projekt, dobierać moc i ułożenie instalacji oraz weryfikować czynniki mające wpływ na instalację fotowoltaiczną. W ATUM podczas szkolenia warsztatowego nauczysz się wykonywać projekt instalacji od samych podstaw przy użyciu bezpłatnych oprogramowań dostępnych online.

CENA – OD 500 ZŁ

CERTYFIKOWANE SZKOLENIE

PROJEKTOWANIE PV*SOL PREMIUM

Projektowanie instalacji powyżej 50 kWp lub farm fotowoltaicznych wymaga odpowiedniego przygotowania w zakresie dokumentacji oraz posługiwania się odpowiednim oprogramowaniem. Podczas szkolenia z zaawansowanego projektowania systemów fotowoltaicznych uczestnicy wykonują praktyczne ćwiczenia z projektami o różnym poziomie trudności. Warsztat z projektowania w oprogramowaniu PV*SOL premium to przede wszystkim zajęcia, dzięki którym zdobędziesz ponadprogramową wiedzę techniczną i praktyczną w projektowaniu mikroinstalacji do 50 kW oraz powyżej z częścią poświęconą dla farm fotowoltaicznych.

CENA – OD 1 000 ZŁ

Rozwijamy i pomagamy instalatorom

Współpracujemy z liderami sektora Odnawialnych Źródeł Energii

Jednym z naszych założeń jest wsparcie techiczne dla naszych klientów. Jesteśmy zdania, że odpowiedni sprzęt potrzebuje odpowiednio przygotowanego specjalisty, dlatego oprócz sprawdzonych komponentów polecamy naukę i zdobywanie praktycznych umiejętności.

ATUM – lider branży szkoleń w sektorze Odnawialnych Źródeł Energii

Energy5 – konstrukcje fotowoltaiczne

IRTFS – Easy Roof Evolution – pokrycia dachowe z fotowoltaiki

.Tworzymy wspólnie lepszą przyszłość

Skorzystaj z oferty, dzięki której Twoi klienci poczują bezpieczeństwo i pewność wykonanej instalacji. Rozpocznij projekt od wyboru najlepszych komponentów od sprawdzonego dostawcy.

.Sklep Co2proKONTAKT

Kontakt

Co2pro Poland

ul. Witaszka 6
64-920 Piła

+48 786 112 112
info@co2pro.pl
marketing@co2pro.pl

Kontakt

Co2pro Danmark

Nygade 95A
7430 Ikast

+45 7244 0600
info@co2pro.dk

Kontakt

Co2pro Sverige

Södra Hamnen 31
471 32 Skärhamn

+46 (0)304-66 04 10
info@co2pro.se