Profesjonalne usługi, sprzęt i komponenty

Idealne rozwiązania technologiczne

od liderów w swoich fachu

Sprawdź z jakimi partnerami biznesowymi tworzymy oferty w naszej hurtowni. 
Poszukujesz solidnego partnera biznesowego, który oferuje szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach? Sprawdź ofertę naszej hurtowni! Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem wielu znanych marek, dzięki czemu możemy zaoferować Ci najwyższej jakości towary w konkurencyjnych cenach. Zaufaj nam i skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty już dziś!

SZKOLENIA, KTÓRE TWORZĄ RÓŻNICE

ATUM – lider branży szkoleniowej sektora OZE

Już od 2014 roku z sukcesem dostarcza dobrą energią za sprawą wysokiej jakości praktycznych szkoleń w specjalizacji Odnawialnych Źródeł Energii – fotowoltaiki, pomp ciepła, audytów instalacyjnych, f-gazów, projektowania oraz szkoleń indywidualnie dopasowanych do wymagań klienta.
Centrum szkoleniowe ATUM jest jednym z pierwszych ośrodków szkolących jaki powstał w sektorze Odnawialnych Źródeł Energii. Ponad 7 letnie doświadczenie organizacji szkoleń i kursów w ATUM sprawia, że ośrodek doskonale wie, jak dobrać ofertę szkoleń instalatorskich, doradczych oraz rozwojowych dla każdego klienta niezależnie od doświadczenia jakie posiada. Przez 7 lat działania Centrum szkoleniowego ATUM przeprowadziło szkolenia dla największych instytucji i firm w Polsce m.in.: Urzędu Dozoru Technicznego, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, WARTA, JBG2, Sarakhman, SEKA, Columbus Energy, Corab, BREWA, ENEA, ENEA Wytwarzanie, Efektywniej, Kratki.pl, EKOVO i wiele innych.

Dlaczego oferta w ATUM znacznie różni się od innych firm szkoleniowych na rynku?

Wsparcie techniczne

Absolwenci szkoleń w ATUM mają ciągły dostęp do wykładowców i mimo ukończonych szkoleń zawsze są chętni do pomocy. ATUM posiada autorskie pracownie OZE, w których uczy jak prawidłowo i bezpiecznie montować oraz serwisować instalacje u ich przyszłych klientów.

Kalendarze szkoleń

Stałe terminy szkoleń i cykliczne warsztaty, sprawiają, iż można bezpiecznie planować uzyskanie uprawnień.

Atrakcyjne systemy płatności

Wygodne dokonywanie rezerwacji na szkolenie, dzięki innowacyjnemu w branży szkoleniowej systemowi płatności online. Dodatkowo możliwość skorzystania z niskooprocentowanego kredytu ratalnego sprzyja podejmowaniu decyzji o inwestowaniu we WŁASNY rozwój i zdobyciu zawodu. System rabatowania dla Absolwentów szkoleń, którzy po powrocie do Centrum Szkoleń ATUM otrzymują zniżki na kolejne usługi.

Specjaliści i doradcy do Twojej dyspozycji

Zanim rozpoczniesz przygodę w ATUM i naukę w specjalizacji oze, doświadczeni pracownicy ATUM chętnie pomogą w doborze odpowiedniej usługi, możliwości finansowań i przeprowadzą przez cały proces dokumentacyjny. 

 

Rozwijamy i pomagamy instalatorom

Współpracujemy z liderami sektora Odnawialnych Źródeł Energii

Jednym z naszych założeń jest wsparcie techiczne dla naszych klientów. Jesteśmy zdania, że odpowiedni sprzęt potrzebuje odpowiednio przygotowanego specjalisty, dlatego oprócz sprawdzonych komponentów polecamy naukę i zdobywanie praktycznych umiejętności.

ATUM – lider branży szkoleń w sektorze Odnawialnych Źródeł Energii
Energy5 – konstrukcje fotowoltaiczne
IRTFS – Easy Roof Evolution – pokrycia dachowe z fotowoltaiki

.Tworzymy wspólnie lepszą przyszłość

Skorzystaj z oferty, dzięki której Twoi klienci poczują bezpieczeństwo i pewność wykonanej instalacji. Rozpocznij projekt od wyboru najlepszych komponentów od sprawdzonego dostawcy.
.Sklep Co2proKONTAKT

Kontakt

Co2pro Poland

ul. Witaszka 6
64-920 Piła

+48 786 112 112
info@co2pro.pl
marketing@co2pro.pl

Kontakt

Co2pro Danmark

Nygade 95A
7430 Ikast

+45 7244 0600
info@co2pro.dk

Kontakt

Co2pro Sverige

Södra Hamnen 31
471 32 Skärhamn

+46 (0)304-66 04 10
info@co2pro.se