Hurtownia Fotowoltaiczna

1000+ PRODUKTÓW W 1 MIEJSCU
Sprawdź kim jesteśmyWejdź na platformę zakupową

Konkretne rozwiązania

Z gwarancją od dystrybutora z Polski

Zamawiasz sprzęt kiedy chcesz

Korzystając z naszej platformy Co2Pro, masz możliwość zamawiania sprzętu fotowoltaicznego z dowolnego miejsca na świecie, o dowolnej porze. Nasz system online zapewnia elastyczność i wygodę, umożliwiając składanie zamówień bez ograniczeń czasowych i lokalizacyjnych.

Dostawa na miarę Twoich oczekiwań - zawsze!

Korzystanie z hurtowni fotowoltaicznej, która ma swoją siedzibę w Polsce i współpracuje z rodzimymi dostawcami, ma wiele zalet. Przede wszystkim skraca to czas dostawy, co jest szczególnie istotne w projektach fotowoltaicznych, gdzie terminy mogą być kluczowe. Skrócenie trasy transportowej zmniejsza także koszty dostawy, co może przekładać się na bardziej konkurencyjne ceny dla klientów

Community Management

Dostawa sprzętu fotowoltaicznego z naszej hurtowni realizowana jest w ciągu 2-3 dni roboczych. Zamówienia są wysyłane tego samego lub najpóźniej następnego dnia roboczego po ich złożeniu. Każda dostawa jest potwierdzana telefonicznie, aby zapewnić Ci pełną wygodę i pewność, że sprzęt dotrze dokładnie tam, gdzie chcesz.

Dostawa na miarę Twoich oczekiwań

Korzystanie z hurtowni fotowoltaicznej, która ma swoją siedzibę w Polsce i współpracuje z rodzimymi dostawcami, ma wiele zalet. Przede wszystkim skraca to czas dostawy, co jest szczególnie istotne w projektach fotowoltaicznych, gdzie terminy mogą być kluczowe. Skrócenie trasy transportowej zmniejsza także koszty dostawy, co może przekładać się na bardziej konkurencyjne ceny dla klientów. 

Wiedza przekazywana przez specjalistów

Zapewniamy klientom dostęp do najnowszych informacji i technologii z branży #oze. Współpracujemy z liderami branży szkoleniowej w sektorze odnawialnych źródeł energii. Dostarczamy wiedzę specjalistyczą przekazywaną przez Centrum Szkoleń ATUM – lidera branży szkoleń technicznych.

Oficjalny dystrybutor komponentów

Dystrybucja tylko z gwarancją pewnych i konkretnych rozwiązań dla systemów fotowoltaicznych. W naszej hurtowni masz dostęp do oryginalnych produktów, co gwarantuje jakość i niezawodność. Klienci mogą być pewni, że produkty są certyfikowane i spełniają najwyższe standardy jakości. To jest kluczowe, aby zapewnić trwałość i wydajność instalacji fotowoltaicznych oraz zminimalizować ryzyko awarii.

Szybka i terminowa dostawa

Szybka i terminowa dostawa jest niezwykle istotna w branży fotowoltaicznej. Projekty są często ściśle zaplanowane, a opóźnienia mogą prowadzić do strat finansowych i opóźnień w uruchamianiu systemów fotowoltaicznych. Hurtownia fotowoltaiczna #Co2Pro jest gwarancją szybkiej i terminowej dostawy tam, gdzie tego potrzebujesz. Pomagamy klientom w zachowaniu harmonogramu projektu i zminimalizowaniu wszelkich opóźnień.

.Tworzymy wspólnie lepszą przyszłość

Skorzystaj z oferty, dzięki której Twoi klienci poczują bezpieczeństwo i pewność wykonanej instalacji. Rozpocznij projekt od wyboru najlepszych komponentów od sprawdzonego dostawcy.
.Sklep Co2proKONTAKT

Kontakt

Co2pro Poland

ul. Witaszka 6
64-920 Piła

+48 786 112 112
info@co2pro.pl
marketing@co2pro.pl

Kontakt

Co2pro Danmark

Nygade 95A
7430 Ikast

+45 7244 0600
info@co2pro.dk

Kontakt

Co2pro Sverige

Södra Hamnen 31
471 32 Skärhamn

+46 (0)304-66 04 10
info@co2pro.se